بهترین کار، دریافت مشاوره از متخصصان این کار است . کارشناسان ما بااشتیاق فراوان آماده پاسخ گویی به سوالات شما میباشند . با ما تماس بگیرید 09122244778 33909712-021

طراحی و تولید انواع تابلو های دیجیتالی در مدل های تک رنگ ، 3 رنگ و تمام رنگی در تمامی سایز ها با تراکم های متفاوت . لطفا از نمونه کارهای ما دیدن نمایید. جذاب ترین تابلوهای تبلیغاتی را ازما بخواهید.

پارساتابلو،واردکننده باکیفیت ترین قطعات باعمرمفیدبالا،ازبهترین کارخانه های دنیا ،باگارانتی معتبر.فروش ماژول به همکار..02133909712

ساخت و تولید انواع تلویزیون شهری با بهترین قطعات ومناسب ترین قیمت در ابعاد و مدل های مختلف. تابلو روان رنگی با قیمت مناسب

به منظور به دست آوردن قیمت تابلو روان می توانید متر مربع آن را محاسبه نمایید و بعد عدد به دست آمده را در قیمت هر متر مربع تابلو روان ضرب کنید. در انتها قیمت تابلو روان به دست می آید. می توانیم به طور مثال بگوییم در شرایطی که عرض یک تابلوی روان برابر 4 متر می باشدو همچنین ارتفاع آن 3 متر باید این دو را در هم ضرب کرده و در انتها ضرب در قیمتی که برای  هر متر مربع آن در نظر گرفته شده کنیم. مثلا برای تابلو روان با رنگ آبی هر متر آن 90،000تومان در نظر گرفته شده است. در این شرایط باید 90،000 در 12 ضرب کنیم تا قیمت آن تابلو روان به دست آید.

قیمت هایی که برای تابلو های روان در نظر گرفته می شود میتواند به عوامل زیادی وابسته باشد. یکی از عوامل مهم و موثر در تعیین قیمت آنها نوع جنس و به ویژه قطعه هایی است که در آنها به کار می رود. به علاوه در هر تابلو روان ماژول هایی با ضعف و شدت هایی متفاوت از هم استفاده می شود. در صورتی که ماژول های به کار گرفته شده در تابلوهای روان داری نور زیادی باشد این نشان دهنده با کیفیت بودن آن است و مطمئنا  قیمت آن در مقایسه با دیگر تابلوهایی که دارای نور بسیار می می باشد بیشتر خواهد بود.

تابلو روان

هر کدام از تابلو روان ها دارای قابلیت های متفاوتی از هم می باشند که این امر هم می تواند در تعیین قیمت آنها بسیار موثر واقع شود. موارد دیگری هست که در تعیین قیمت تابلو های روان بسیار اهمیت دارد که این موارد عبارتند از:

  1. در بعضی از مدل های CNC تابلو روان ویژگی ضد آب بودن وجود دارد که این خود یک امر مهم در قیمت تابلوهای روان است.
  2. ماژول های تک رنگی که در تابلو های روان استفاده می شود در مقایسه با ماژول های  رنگی از تراکم مساوی تری برخوردار است و به همین دلیل در قیمت موثرمی باشد.
  3. زیاد بودن و متفاوت بودن مدل لامپ ها در ماژول های رنگی می تواند قیمت تابلو روان را تحت تاثیر خود قرار دهد.
  4. رنگ تابلو ها می تواند در امر قیمت بسیار تاثیر به سزایی داشته باشد.
  5. ابعاد تابلو های روان مهمتربن نکته برای تعیین قیمت آن خواهد بود.

در ضمن بهتر است بدانید که در همه شرکت های فروش تابلو روان، هزینه های مربوط به آوردن و نصب کردن تابلو روان به صورت جدا حساب می شود و در محاسبه قیمت کلی آن در نظر گرفته نمی شود. تابلو روان در 2 مدل مختلف ساخته می شود. تابلوهایی که تک رنگ بوده و همچنین تابلوهایی که از ماژول های رنگی در آنها استفاده می شود.

 

برچسب ها
طراحی و تولید تابلو های تک رنگ قرمز با تراکم بالا

تابلو تک رنگ قرمز با تراکم بالا

طراحی و تولید تابلو های تک رنگ قرمز با تراکم بالا

تابلو تک رنگ سبر،آبی؛ سفید

تابلو تک رنگ سبر،آبی و سفید

طراحی و تولید تابلو های سبز ، آبی و سفید در ابعاد و تراکم های مختلف

طراحی و تولید تابلو های led

طراحی و تولید تابلو های led

تابلو های LED با کیفیت بالا و بسیار مقرون به صرفه با مصرف بهینه برق تهیه شده از بهترین قطعات

image description

طراحی و تولید تلویزیون های شهری

تلویزیون های شهری نسل جدیدی از تبلیغات هستند که پارسا تابلو با تجربه چندین ساله خود اقدام به تولید ان مینماید

فیلم نمونه کار کار تابلو روان

فیلم نمونه کار کار تابلو روان

فیلم های نمونه کار تابلو روان و کارهای اوسط پارسا تابلو را در این قسمت مشکاهده مینمایید

 کلیپ تابلو روان و تلویزیون شهری پارساتابلو

تولید ، فروش و پخش تابلو های روان ال ای دی در سراسر کشور توسط شرکت پارسا تابلو

تولید ، فروش و پخش تابلو های روان ال ای دی در سراسر کشور توسط شرکت پارسا تابلو

image description

واردکننده ماژول وقطعات تابلوروان

فروشگاه پارسا تابلو عرضه کننده انواع تابلو های روان led و تابلو چلنیوم و همچنین تلویزیون های شهری می باشد. به علاوه پارسا تابلو در فروش و عرضه لوازم نورپردازی مجالس مانند دستگاه رقص نور و دستگاه مه ساز و بخارساز یکه تاز می باشد.

image description

خصوصیات تابلو های روان پارسا تابلو

درباره محصولات پارساتابلو بیشتر بدانید: خصویات سخت افزاری تابلو های روان و تلویزیون های شهری پارساتابلو. در این ویدئو استحکام ، ضد آب بودن ، ضد ضربه بودن ، وضوح بالا و بسیاری دیگر از ویژگی های منحصر بفرد تابلوهای این مجموعه به تصویر کشیده شده است.

دلایل محبوبیت پارسا تابلو

a d

a

a

f
aa

d