بهترین کار، دریافت مشاوره از متخصصان این کار است . کارشناسان ما بااشتیاق فراوان آماده پاسخ گویی به سوالات شما میباشند . با ما تماس بگیرید 09122244778 33909712-021

طراحی و تولید انواع تابلو های دیجیتالی در مدل های تک رنگ ، 3 رنگ و تمام رنگی در تمامی سایز ها با تراکم های متفاوت . لطفا از نمونه کارهای ما دیدن نمایید. جذاب ترین تابلوهای تبلیغاتی را ازما بخواهید.

پارساتابلو،واردکننده باکیفیت ترین قطعات باعمرمفیدبالا،ازبهترین کارخانه های دنیا ،باگارانتی معتبر.فروش ماژول به همکار..02133909712

ساخت و تولید انواع تلویزیون شهری با بهترین قطعات ومناسب ترین قیمت در ابعاد و مدل های مختلف. تابلو روان رنگی با قیمت مناسب

تلویزیون شهری اصطلاحی است که به تابلو های غول پیکری گفته می شود که در کنار چهار راه ها ، اتوبان ها ، بزرگراه ها ، پارک ها و استادیوم های ورزشی روی دکل های بزرگی نصب می شود و به شکل رنگی تصاویر ویدیویی را پخش خواهد کرد.هر تلویزیون شهری با کنار هم قرار دادن کابینت های مجزایی با سایز حدود یک متر مربع ساخته خواهد شد . هر کابینت مشابه یک تلویزیون کوچک ، بخشی از تصویر بزرگ صفحه نمایش اصلی را به وجود می آورد.

هر  کابینت از جزء دیگری تشکیل شده که ماژول LED نامیده می شود. ماژول ها بلوک های مربع و یا مستطیل شکلی می باشند که با کنار هم قراردادن تعدادی از آنها کابینت ها آنها را می سازند.هر ماژول نیز به نوبه خود از لامپ های بسیار کوچکتری بنام LED تشکیل می شود.

در یک ماژول تلویزیون شهری هر یک از پیکسل ها  فاصله مشخصی تا پیکسل های مجاور خود خواهند داشت. لذا ماژول های متنوع با فاصله پیکسلی متفاوت ساخته می شوند تا تلویزیون هایی با کیفیت های متفاوت تولید کنند.

به فاصله بین پیکسل ها در ماژول ، دات پیچ Dot Pitch می گویند. دات پیچ بر حسب میلی متر اندازه گیری شده و نشان دهنده فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاورمی باشد . دات پیچ با حرف P و به دنبال آن عدد فاصله را بر حسب میلی متر نشان می دهند.

تلویزیون شهری

ابعاد تلوزیون شهری 

وزن تلویزیون شهری و ابعاد آن در انتخاب اندازه فونداسیون -تعداد پایه ها و انتخاب جنس ستون ها به علاوه استحکام اسکلت آن تاثیر به سزایی دارد.برای یک تلوزیون شهری به ابعاد ۳ در ۵ متر با یک پایه شما نیاز به حفر گودالی به متراژ ۱٫۵ در ۱٫۵ متر خواهید داشت که البته توصیه ما به شما ساخت تلویزیون شهری با دو پایه است؛ چرا که استحکام بنا و میزان تحمل بنای تلویزیون شهری و  در بادهای با سرعت بالا بسیار بیشتر خواهد شد اما متاسفانه  زیبایی سازه را کاهش می دهد.

بعد از حفر فونداسیون نصب آرماتور ها و ریختن بتون نوبت  ساخت اسکلت تلویزیون شهری است. شما میتوانید برای این کار از قوطی های پروفیل به ابعاد ۱۲ سانت در ۱۲ سانت استفاده نمایید. که برروی صفحه ستون هایی که در فونداسیون کار گذاشته شده نصب می شود.

پیشنهاد ما  برای شما تعداد شش عدد است؛ اما اکثر پیمانکاران چهار عدد برای پایه تلویزیون شهری را مورد استفاده قرار می دهند. در ضمن قطر داخلی پایه باید مناسب برای عبور یک شخص از داخل آن باشد. به علاوه در ارتفاع سازه باید نسبت به عدم عبور برق شهری از بالای سازه توجه داشته باشیم تا مشکلی هنگام ساخت سازه برای سازندگان آن ایجاد نشود.

درجه حرارت محل نصب تلویزیون شهری

برای یک تلوزیون شهری، درجه حرارت محیطی بسیار با اهمیت است؛ چرا که  پاور تلویزیون شهری استفاده شده در تابلو روان غول پیکربین صفر درجه سانتیگراد تا ۲۵ درجه سانتیگراد   کار می کند. از این رو در مکان های گرمسیر که در تابستان دمای محیط به ۶۰ درجه سانتیگراد می رسد نیاز به استفاده از کولر های گازی خواهد بود به شکلی که درجه خودکار آن را روی ۲۵ درجه سانتیگراد گذاشتهو بعد به محض بالا رفتن دمای داخل سازه از ۲۵ درجه کولر گازی بطور اتومات کار کند. اما در مناطق سرد سیر نیازی به استفاده از کولرهای گازی نیست.

هزینه تخصیص داده شده به سازه تلویزیون غول پیکر

ساخت تلوزیون شهری  به هزینه تخصیص داده شده بستگی خواهد داشت. به این شکل که در استفاده از کیفیت کامپوزیت ها یا طراحی نمای کامپوزیت و یا استفاده از کرکره برقی به جایی درب ورودی وهمینطور مقاوم سازی سازه نوع کولر گازی بکار گرفته شده و اجرای بدون نقص و زیبای پروژه میتوان تاثیر هزینه تخصیص داده شده را مشاهده کرد.

برای تامین برق تلوزیون شهری  میتوانید بسته به بودجه مورد نظر برق سه فاز تامین نمایید یا اینکه برق تک فاز با آمپر بالا تهیه کنید. به علاوه جهت محافظت از نوسان ولتاژ تلوزیون شهری میتوانید دستگاه یوپی اس استفاده کنید یا اینکه  محافظ های معمولی را به کار بگیرید.

امنیت سازه تلویزیون شهری

یکی از مسائل بسیار مهم در طراحی ساخت تلوزیون شهری  امنیت آن است؛ هم از لحاظ قطعات سخت افزاری و هم نرم افزاری . نحوه دسترسی اپراتور باید بسیار امن واقع شود.مسئولیت برنامه دهی و تعمیر یا راه اندازی سازه باید به عهده یک شخص خاصی که از سوی ارگان مربوطه صلاحیتش تایید شده باشد و برنامه نویسی از راه دور برای کاربران دیگر امکان پذیر نباشد. به علاوه دارای قفل نرم افزاری بوده  تا مورد سوء استفاده افراد سودجو از تلویزیون شهری شما قرار نگیرد.

بزرگترین تلوزیون شهری جهان در کجاست و تبلیغ چه برندی را می کند؟

بزرگترین تلویزیون شهری جهان میدان تایمز در شهر نیویورک ساخته شد. این نمایشگر با ۲۴ میلیون پیکسل ال ای دی، وضوح تصاویرش از بهترین تلویزیون ها هم بیشتر می باشد. این تلویزیون شهری بر روی یک ساختمان ۸ طبقه در نیویورک نصب شد.

19 نوامبر در نیمه های سه شنبه شب در میدان تایمز نیویورک  بزرگترین تلویزیون شهری جهان  به نمایش عموم گذاشته شد. هزاران توریست این لحظه ی به یادماندنی را با دوربین های عکاسی شان ثبت نموده اند. این تلویزیون شهری غول آسا که با ۲۴ میلیون ال ای دی – پیکسل، وضوحی بی سابقه را به نمایش می گذارد، تصاویر را با کیفیتی تازه پیش چشم بیننده قرار می دهد.

به گفته ی سخنگوی شرکتی که این مکان را به منظوربرپایی بیلبورد خارق العاده اش کرایه کرده، این تلویزیون شهری در نوع خود بزرگترین تلویزیون شهری جهان محسوب می شود. دوربین های به کار رفته در این صفحه هم قادر به شکار صحنه های اطراف و رهگذران و بازپخش آن ها خواهد بود.

مساحت این نمایشگر عظیم ۲۳۰۰ مترمربع می باشد که تقریبا برابر با مساحت زمین بازی فوتبال آمریکایی است. این نمایشگر بر نمای ساختمان یک هتل نصب گردیده ودارای ۱۰۰ متر ارتفاع می باشد.

هر روز ۳۰۰ هزار نفر از روبروی آن عبور می کنند طبق پیش بینی انجام شده  با وجود این بیلبورد این تعداد از تعداد کنونی، افزایش می یابد.اولین شرکتی که این بیلبورد را اجاره نمود، شرکت گوگل می باشد که برای چهار هفته این محل به خود اختصاص داده است.

بهتر است بدانید که هزینه  گران ترین تلویزیون شهری در جهان برای تبلیغات ۴ هفته ای گوگل، ۲٫۵ میلیون دلار معادل حدودی ۸٫۵ میلیارد تومان ایران می باشد.

توضیحات :

تلویزیون شهری          p10 3in1        full color hi    
 تلویزیون شهری پرنور با شدت نور بالاو کیفیت عالی درحال حاضر یکی از بهترین های صنعت led می باشد.خریداران این نوع تابلوهای تبلیغاتی مایلند تصاویر محصولات خودرا سردرب فروشگاه خود نمایش دهند.قابلیت نمایش درآفتاب مستقیم ,شفافیت تصویر, زاویه دیدبالا , قابلیت های فول آپشن سخت افزاری  ونمایش فیلم وعکس وتیزراز قابلیت های این نوع تلویزیون شهری می باشد.ماژول این نوع تابلو ساخت کارخانه محبوب جینهوا که تولیدکننده ماژول 806 aw نیز هست که دربین تولیدکننده های ماژول یکی از بهترین هاست .رزین و چسب سیلیکون زیر ABS محافظ ماژول جهت جلوگیری از نفوذ آب و گرد و غبار و محافظت از ضربه به ال ای دی می باشد.درخرید تلویزیون شهری به سایزهای کوچکتر این نوع تابلوها ,تابلوledفول کالر نیزگفته میشود.
درصورتی که تابلو بالای 5 مترمربع باشد بهتراست ازکابینت رنتال96*96 استفاده نمودکه مبلغ 500 هزارتومان براساس مترمربع اضافه می گردد.هنگام نصب تلویزیون شهری ,پس از مونتاژ , کابینت ها روی سازه فلزی نصب میگردند.این نوع از تلویزیون های شهری در دو نوع آنلاین و آفلاین موجود است که بااضافه کردن دستگاه ویدئو پروسسور به راحتی کاربر می تواند تلویزیون (مثلا پخش مستقیم فوتبال) را روی تلویزیون شهری , تنها بافشردن یک دکمه نمایش دهد وپس از اتمام دوباره بافشردن همان دکمه تلویزیون رابه حالت قبل( نمایش تبلیغات و تیزر)برگرداند. 

تلویزیون شهری smd indoor p6

تلویزیون های smd قابل استفاده درمحیط های داخلی و درابعاد بزرگ است.دارای شدت نور متعادل (مابین تلویزیون های lcd و تابلوهای led) می باشد که دارای رزولیشن قابل قبول برای فاصله حداقل 6 متر یکی از گزینه های مناسب جهت تبلیغات محیطی داخلی , مانند مجتمع های تجاری و پاساژها و سالن های کنفرانس و سردرب فروشگاههای داخل پاساژ است.

ماژول smd p6 indoor باابعاد 192*192 ساخت یکی از بهترین کارخانه های تولید smd در دنیا (کارخانه جینهوا) می باشد که ساختار آن  بصورت 3in1 RGB ودارای طول عمر 100000ساعت و تصویری شفاف و یکدست می باشد.

کابینت این نوع تابلو در دو نوع دایکاست و فلزی موجود می باشد که جهت حمل و نقل و اجاره تلویزیون شهری , کابینت دایکاست رنتال بهتراست.پاور نمایشگر smd از نوع CL اصل و برد کنترل آن از نوع HD می باشد.

p6 smd indoor

قیمت تلویزیون شهری smd indoor p6 هرمترمربع 4.000.000 تومان می باشد.

مشخصات فنی تلویزیون شهری SMD p6 فول کالر

ردیف نوع                                  مشخصات فنی  ردیف  نوع مشخصات فنی 
1 ماژول                P6 smd 3in1 RGB دارایABS محافظ  1/16 scan  12  شدت نور 2200CDM2 
2 کابینت   رنتال  رنگ کوره ای چرمی  ورق 1درب فلزی قفل شو زیمنسی دارای تهویه  13  ارسال اطلاعات   USB _ RS232 -NET
3 IC                                 MBI تایوان  14  دمای کارکرد     27-  60+
4 LED                              EPistarچیپ تایوان 15 شرایط محیطی         IP64
5 چیدمان پیکسل                                   3in1 RGB 16 بهترین فاصله دید   بسته به ابعادتابلو6-500متر
6 عمر مفید                     100000ساعت.درحدود 10-15سال 17 تعدادرنگ قابل نمایش         16777000
7 ابعاد ماژول                         mm   192*192 18 زاویه دید  110درجه افقی و60درجه عمودی 
8 نرم افزار                       hd player       full color 19 مدت گارانتی    18 ماه
9 تعدادLEDدرمترمربع                                 17760 20 خدمات پس ازفروش  10 سال
10 تعدادپیکسل درمترمربع                                 17760 21 قابلیت های نمایش    نمایش رندوم افکت فیلم وعکس ومتون
11 فاصله پیکسل                                  6mm  22  
در صورتی که تمایل دارید تا در مورد این محصول اطلاعات بیشتری کسب نمایید میتوانید با شماره تلفن 02133909712 و شماره همراه 09122244778 تماس حاصل بفرمایید . در غیر اینصورت جهت ارسال درخواست مکتوب اینجـــا را کلیک کنید

تلویزیون شهری smd indoor p4

تلویزیون شهری smd indoor p4 مناسب فضاهای داخلی می باشدوبا کیفیتی بی نظیر و تصویر کاملا واضح وشفاف , هربیننده ای را مجذوب نمایش چشمگیر خود می کند.ساختار ماژول تلویزیون smd به صورت 3in1 یعنی 3 رنگ اصلی قرمزوسبزوآبی داخل یک چیپ smd می باشد.

ماژول smd .به ابعاد 128*256 میلیمتر می باشد.ماژول smd ایندور برخلاف ماژول smd اوتدور رزین بندی ندارد وABS محافظ آن بسیار سبک است و مناسب فضای داخلی می باشد.هنگام خرید تلویزیون فول کالر smd حتما شرایط محیطی خودرا به فروشنده بگویید.

معمولا برای سایزهای بزرگ تلویزیون اس ام دی از کابینت های رنتال استفاده می شوندکه به ابعاد 768*768 ساخته می شوندو در دومدل کابینت دایکاست smd و کابینت فلزی موجود می باشد.ماژول های smd پس از مونتاژ روی کابینت , اسمبل شده و میتوان سایزهای دلخواه تلویزیون شهری smd راتولیدکرد.ماژول های smd شرکت پارساتابلو ساخت کارخانه جینهوا که یکی از برترین تولیدکننده های ماژول در دنیا و دارای سابقه درخشان درکشورما می باشد.پاوراستفاده شده CL اورجینال وبردکنترل آن ساخت کارخانه huidu می باشد.

درصورتی که تابلوی شما داخل پاساژ نصب میشود نیز میتوانید از کیفیت بی نظیر تصویر این نوع تابلو smd بهره ببرید.مجتمع های تجاری جدید درحال تجهیز مجتمع با تلویزیون SMD درداخل مجتع می باشند,زیرا زیبایی خاصی به ورودی مجتمع می بخشد.

p4 smd indoorp8 3in1

 

قیمت تلویزیون شهری smd indoor p4هر متر مربع 5.000.000 تومان می باشد.

مشخصات فنی تلویزیون شهری SMD p4 فول کالر

ردیف نوع                                  مشخصات فنی  ردیف  نوع مشخصات فنی 
1 ماژول                P4 smd 3in1 RGB دارایABS محافظ  1/16 scan  12  شدت نور 2200CDM2 
2 کابینت   رنتال  رنگ کوره ای چرمی  ورق 1درب فلزی قفل شو زیمنسی دارای تهویه  13  ارسال اطلاعات   USB _ RS232 -NET
3 IC                                 MBI تایوان  14  دمای کارکرد     27-  60+
4 LED                              EPistarچیپ تایوان 15 شرایط محیطی         IP64
5 چیدمان پیکسل                                   3in1 RGB 16 بهترین فاصله دید   بسته به ابعادتابلو4-500متر
6 عمر مفید                     100000ساعت.درحدود 10-15سال 17 تعدادرنگ قابل نمایش         16777000
7 ابعاد ماژول                         mm   256*128 18 زاویه دید  110درجه افقی و60درجه عمودی 
8 نرم افزار                       hd player       full color 19 مدت گارانتی    18 ماه
9 تعدادLEDدرمترمربع                                 625000/m2 20 خدمات پس ازفروش  10 سال
10 تعدادپیکسل درمترمربع                                62500/m2 21 قابلیت های نمایش    نمایش رندوم افکت فیلم وعکس ومتون
11 فاصله پیکسل                                  4mm  22  
در صورتی که تمایل دارید تا در مورد این محصول اطلاعات بیشتری کسب نمایید میتوانید با شماره تلفن 02133909712 و شماره همراه 09122244778 تماس حاصل بفرمایید . در غیر اینصورت جهت ارسال درخواست مکتوب اینجـــا را کلیک کنید

 

توضیحات :

تلویزیون شهری تراکم 30000
تلویزیون شهری p10 RGB تراکم 30000
تلویزیون شهری p10 تراکم بالا با شدت نور عالی (آفتابدید) و با کیفیت نمایش تصویر فوق العاده یکی از انتخابهای خریدارن تلویزیون های تبلیغاتی می باشد. شاید در نگاه اول به مشخصات این نوع تلویزیون شهری (تراکم 30000) فکر کنید حتما کیفیت نمایش آن 3 برابر تابلوهای فولکالرp10 تراکم 3in1 10000 است , درصورتی که پیکسل نمایش فرقی نمیکند و هردو p10 هستند , فقط فرق در ساختار ماژول می باشد.تصویر نمایشی روی هر دو تابلو یکی می باشد.
ماژول RGB p10 هر پیکسل آن تشکیل شده از 3 عددled به رنگهای قرمزوسبزوآبی که سه رنگ اصلی می باشند که درترکیب این رنگها نمایش فول کالر راشاهدخواهیم بود.مثل تلویزیون خانه شما,اگر بادقت به صفحه تلویزیون منزل نگاه کنید میبینیدکه تنها 3 رنگ اصلی وجود دارداما شما تمام رنگی تصاویر را ملاحظه میکنید.
ماژول RGB p10 درابعاد 16*16 و ماژول RGB 16*32 موجود می باشند و دارای دوبرد پشت ماژول می باشند, که یکی مخصوص led و برد دیگر جهت IC می باشد.این تلویزیون های فوق تراکم بالادارای رزولیشن بالا و تصویر باکیفیت هستند ومناسب جهت نمایش تیزرهاوعکس ومتون در ابعاد مختلف می باشند.
پارساتابلو واردکننده انواع ماژول تلویزیون شهری و تابلوروان  پرنور با کیفیت های صددرصد تضمینی از بهترین کارخانه های دنیاست.

تلویزیون شهری smd indoor p5

تلویزیون شهری p5 smd indoor بارزولیشن بالا و کیفیت عالی مناسب جهت محیطهای داخلی می باشد.ماژول این دستگاه ازنوع 3in1 smd rgb وبافاصله پیکسلی 5mm دارای رزولیشن فوق العاده نمایش جهت فاصله های دور و نزدیک میباشد.شرکت پارساتابلو واردکننده ماژول ازکارخانه معتبر, وباکیفیت عالی همواره بر کیفیت قطعات و طول عمر آنها تاکید دارد.ابعاد ماژول p5 smd 16*32  میباشدو در دونوع کابینت دایکاست و کابینت فلزی مونتاژو نصب می گردند.ابعادکابین 64*64 می باشد وبا اسمبل کردن کابینت ها سایز دلخواه مشتری  تولید میشود.تجهیز ورودی های پاساژ(فضای داخل) با تلویزیون شهری smd full color جلوه بسیار زیبایی به فضای مجتمع های تجاری می بخشد.

همچنین مشتریان عزیزمی تواننددر ابعاد دلخواه  (حتی ابعادکوچک) جهت نصب در سردرب فروشگاههای داخل پاساژ این نوع محصول استثنایی پارساتابلو را سفارش داده و بهترین تیزرهارا با بالاترین کیفیت نمایش دهند.

تاکنون تابلو اس ام دی اوتدور  آزمایش خودرا جهت فضاهای بیرونی پس نداده و استفاده از آن جهت محیط بیرونی منطقی نمی باشد,اما برای فضای داخلی فوق العاده می باشد.

p5 smd indoor

قیمت تلویزیون شهری smd indoor p5 هرمترمربع 4.500.000 تومان می باشد.

مشخصات فنی تلویزیون شهری SMD p5 فول کالر

ردیف نوع                                  مشخصات فنی  ردیف  نوع مشخصات فنی 
1 ماژول                P5 smd 3in1 RGB دارایABS محافظ  1/16 scan  12  شدت نور 2200CDM2 
2 کابینت   رنتال  رنگ کوره ای چرمی  ورق 1درب فلزی قفل شو زیمنسی دارای تهویه  13  ارسال اطلاعات   USB _ RS232 -NET
3 IC                                 MBI تایوان  14  دمای کارکرد     27-  60+
4 LED                              EPistarچیپ تایوان 15 شرایط محیطی         IP64
5 چیدمان پیکسل                                   3in1 RGB 16 بهترین فاصله دید   بسته به ابعادتابلو5-300متر
6 عمر مفید                     100000ساعت.درحدود 10-15سال 17 تعدادرنگ قابل نمایش         16777000
7 ابعاد ماژول                         mm   320*160 18 زاویه دید  110درجه افقی و60درجه عمودی 
8 نرم افزار                       hd player       full color 19 مدت گارانتی    18 ماه
9 تعدادLEDدرمترمربع                                 40000/m2 20 خدمات پس ازفروش  10 سال
10 تعدادپیکسل درمترمربع                                 40000/m2 21 قابلیت های نمایش    نمایش رندوم افکت فیلم وعکس ومتون
11 فاصله پیکسل                                  5mm  22  
در صورتی که تمایل دارید تا در مورد این محصول اطلاعات بیشتری کسب نمایید میتوانید با شماره تلفن 02133909712 و شماره همراه 09122244778 تماس حاصل بفرمایید . در غیر اینصورت جهت ارسال درخواست مکتوب اینجـــا را کلیک کنید

 

طراحی و تولید تابلو های تک رنگ قرمز با تراکم بالا

تابلو تک رنگ قرمز با تراکم بالا

طراحی و تولید تابلو های تک رنگ قرمز با تراکم بالا

تابلو تک رنگ سبر،آبی؛ سفید

تابلو تک رنگ سبر،آبی و سفید

طراحی و تولید تابلو های سبز ، آبی و سفید در ابعاد و تراکم های مختلف

طراحی و تولید تابلو های led

طراحی و تولید تابلو های led

تابلو های LED با کیفیت بالا و بسیار مقرون به صرفه با مصرف بهینه برق تهیه شده از بهترین قطعات

image description

طراحی و تولید تلویزیون های شهری

تلویزیون های شهری نسل جدیدی از تبلیغات هستند که پارسا تابلو با تجربه چندین ساله خود اقدام به تولید ان مینماید

فیلم نمونه کار کار تابلو روان

فیلم نمونه کار کار تابلو روان

فیلم های نمونه کار تابلو روان و کارهای اوسط پارسا تابلو را در این قسمت مشکاهده مینمایید

 کلیپ تابلو روان و تلویزیون شهری پارساتابلو

تولید ، فروش و پخش تابلو های روان ال ای دی در سراسر کشور توسط شرکت پارسا تابلو

تولید ، فروش و پخش تابلو های روان ال ای دی در سراسر کشور توسط شرکت پارسا تابلو

image description

واردکننده ماژول وقطعات تابلوروان

فروشگاه پارسا تابلو عرضه کننده انواع تابلو های روان led و تابلو چلنیوم و همچنین تلویزیون های شهری می باشد. به علاوه پارسا تابلو در فروش و عرضه لوازم نورپردازی مجالس مانند دستگاه رقص نور و دستگاه مه ساز و بخارساز یکه تاز می باشد.

image description

خصوصیات تابلو های روان پارسا تابلو

درباره محصولات پارساتابلو بیشتر بدانید: خصویات سخت افزاری تابلو های روان و تلویزیون های شهری پارساتابلو. در این ویدئو استحکام ، ضد آب بودن ، ضد ضربه بودن ، وضوح بالا و بسیاری دیگر از ویژگی های منحصر بفرد تابلوهای این مجموعه به تصویر کشیده شده است.

برخی مشتریان ما

behrooz.pngiran.pngbarak.pngakhgar.pngaban.pngbahman.pngmellat.png