تابلو led ثابت، تابلو ال ای دی ثابت

تابلو led ثابت

تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.

مژده به مشتریانی که به دنبال تابلو ال ای دی ثابت با بهترین کیفیت هستند.

پارساتابلو تولیدکننده تابلوهای led ثابت برروی برد مسی،این نوع تابلوهارا باطول عمر 10 سال وبدون افت نور وباکیفیت استثنایی واردبازار کرده وبااستقبال بی نظیر مشتریان و همکاران قرار گرفت.

استفاده از متریال درجه یک مثل برد مسی ضدضربه و ضدآب، led پرنور و اورجینال , مونتاژ استاندارد بدون قطعی (حتی درصورت جابجایی),قابلیت نصب فلاشر,نصب آسان روی شیشه , گارانتی 18 ماهه ,قیمت مناسب تابلو led ثابت ,بسیارسبک و قابل حمل , تسریع درتحویل ,زیبایی و استحکام جلو و پشت تابلو ,سربندی فقط بااستفاده از دو سیم از خصوصیات بارز این نوع از محصولات لاکچری پارساتابلو می باشد.

قیمت ال ای دی برد مسی ال ای دی سوپر درجه یک  هرعدد 650 تومان

قیمت تابلو ال ای دی ثابت برد پلکسی درجه یک هرعدد 500 تومان

قیمت تابلو led ثابت بر روی فیبر درجه یک  هر عدد 350 تومان

هزینه نصب جهت تابلو led ثابت با قیمت 50 تومان بر مبنای هر عدد محاسبه می گردد.

لطفا جهت مشاوره , طراحی وساخت  تابلو ال ای دی ثابت باشماره 02133984283 یاباموبایل 09129622449 تماس بگیرید.

طراحی وساخت تابلو ال ای دی ثابت

 1. برای ساخت تابلو ثابت  ال ای دی اول اندازه تابلو و متن تابلو با برنامه کرل طراحی خواهد شد.
 2. چیدمان  ال ای دی نیز بوسیله برنامه کرل صورت می گیرد.
 3. در مرحله آخر محاسبه قیمت انجام خواهد شد؛ که در این مرحله به دو رقم میتوان  قیمت را محا سبه نمود:
 • بصورت متری

 • بصورت تعداد

ال ای دی  متری

در هر یک متر با تراکم بالا حدود 160 ال ای دی به کار گرفته می شود وهر چند تراکم کمتر، تعدادال ای دی کمتر خواهد شد واما در مورد تعداد ال ای دی وقتی متن طراحی گردد کل تعداد  ال ای دی محا سبه شده در هر دو صورت دارای اختلاف زیادی از نظر قیمتی نیستند.

چیدمان ال ای دی به دو روش انجام می شود. پر تراکم , متوسط و کم تراکم؛ که بستگی به سفارش مشتری دارد.چیدمان ال ای دی بر روی پلاکسی یا برد مسی صورت می گیرد.

 پلاکسی گلاس مزایای آن

 پلاکسی نوعی ورقه پلاستیک است که از نظرمقاومت نسبت به سایر نمونه های دیگردارای بازدهی بالایی می باشد که یک نمونه ان ضد آب بودن آن است. دوم در برابر گرما مقاومت دارد که ما در انجام پروژه های خود از پلاکسی 3 میلیمتر استفاده می کنیم. پلا کسی ها به چند دسته تقسیم میشوند "1 ملیمتر"  ، "2ملیمتر"  ، "3 میلیمتر" و در رنگهای زرد، سبز، آبی، قرمز، سفید ومشکی.البته از نظرکیفیت به برد مسی نخواهد رسید اما درنوع خود دارای بالاترین کیفیت میباشد.

انواع لامپ ال ای دی

 لامپ ال ای دی اوال یا بیضی

لامپ ال ای دی اوال، نوعی از لامپ هاست که رنگ آنها روی خود لامپ معلوم می شود ودارای شدت نو ر بالایی می باشد وبه شکل بیضی بوده که بهترین مارک آن HG است.

لامپ ال ای دی کلاهی

لامپ ال ای دی کلاهی، شبیه به کلاه است فرق لامپ کلاهی واوال در شکل ظاهری ان معلوم می گردد که ال ای دی کلاهی شبیه شیشه وبی رنگ بوده ودارای شدت نور  کمتری نسبت ال ای دی   اوال می باشد. هر چند بهترین مارک موجود در بازار هر دوی آنها مارک HG  است.

قاب یا فریم

قابهایی که ما  از آن ها اسفاده می کنیم از نوع آلومینیم مشکی "5سانت"  ، "3سانت" ، "9 سانت" است؛ که متن بعد از انجام چیدمان ال ای دی داخل  فریم قرار داده می شود. در ضمن این مدل فریم ضد آب است.

دور بری  یا پشت شیشه

در این حالت برشی دور کلمه داده می شود و دکمه هایی روی آن ایجاد شده که برای نصب روی شیشه استفاده می شود وقطر آن  حدود 2.5 سانت است ونیز این مدل (پلکسی کار)ضد آب نیست.در برد مسی عمق کار تقریبا یک سانتیمتر و ضدآب می باشد.

توضیحات درباره برق مصرفی تابلو ثابت با فریم یا قاب دار:

مصرف برق تابلو ال ای دی ثابت ، 12 ولت با آدابتورمیباشد و بسته به نورتابلو و رنگ آن متغیر است اما مصرف آن بسیار پایین بوده و به چشم نمی آید. اگر تابلو فریم داشته باشد آدابتور داخل آن قرار داده می شود. تابلوی دارای فریم  یا قاب  برای محیط بیرون مورد استفاده قرار می گیرد وضد آب می باشد.

تابلو دور بری ثابت:

در این نوع تابلو آدابتور آن یا پشت کار یا در نزدیکی  تابلوقرار داده می شود. این تابلو  پشت شیشه نصب می شود و  در محیط داخلی مورد استفاده قرار گرفته  و ضد آب می باشد.(تابلو ال ای دی برد مسی)

تابلو LED ثابت

اکنون این نمایشگر های الکترونیکی از مناسب ترین و کاربردی ترین تابلو های تبلیغاتی که جایگزین خوبی برای تابلو نئون می باشد. تابلو ال ای دی ثابت مانند نئون و تمامی تابلوهای ثابت LED تبلیغاتی،به صورت ثابت است! یعنی توانایی حرکت دادن به متون و جملات را ندارد.اما میتوان با نصب فلاشر به تابلو حرکت جهت جلب توجه داد.

انواع تابلو LED ثابت

كتيبه ای

بر روی صفحه ساخته می شود و بیشتر مواقع در داخل قاب قرار گرفته و در جای خود نصب می شود.

برشي

دور حروف بریده می شود و اغلب از داخل ساختمان به شیشه می چسبانند یا نصب می کنند.

مزایا

 • دارای نور زیباتر
 • مصرف بهینه و کم
 • مقاومت و دوام بیشتر
 • تعمیرات ساده و کم خرج
 • ساخت در فضای مناسب و نیاز به تجهیزات کمتر
 • به اندازه کافی محکم و دارای استحکام می باشد.

مراحل ساخت(مخصوص همکاران)

لطفا جهت آموزش وگذراندن دوره آموزش طراحی وساخت تابلو ال ای دی ثابت با شماره 09122244778 تماس بگیرید.

 1. طراح را آماده کرده است و دورتادور طرح تمام ال ای دی هارو چیدمان می کنیم.
 2. توسط لیزر یا cnc جنس زمینه طبق طرح برای قرارگیری ال ای دی ها سوراخ می کنندد.
 3. با طریقه های متفاوت LED ها را مونتاژ می کنند.
 4. جهت کنترل نحوه روشن و خاموش شدن تابلو؛ فلاشر را نصب می کنند.
 5. در صورت لازم قاب را نصب می کنیم.
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید