تابلو led ثابت، تابلو ال ای دی ثابت

تابلو led ثابت

تابلو ال ای دی ثابت  به دلیل ویژگی ها و امکانات منحصر به فرد خود در حال گسترش و جایگزین شدن به جای تابلوهای پرمصرف دیگر می باشد. درتابلو های ال ای دی ثابت یک کلمه و یا عکس به صورت چاپی نوشته خواهد شد و سپس اطراف آن با ال ای دی پوشانده می شود. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی ال ای دی های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می هد.تابلو ال ای دی ثابت  معمولاً در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه به کار می رود.

مژده به مشتریانی که به دنبال تابلو ال ای دی ثابت با بهترین کیفیت هستند.

پارساتابلو تولیدکننده تابلوهای led ثابت برروی برد مسی،این نوع تابلوهارا باطول عمر 10 سال وبدون افت نور و با کیفیت استثنایی وارد بازار کرده و با استقبال بی نظیر مشتریان و همکاران قرار گرفت.

استفاده از متریال درجه یک مثل برد مسی ضدضربه و ضدآب، led پرنور و اورجینال، مونتاژ استاندارد بدون قطعی (حتی درصورت جابجایی)، قابلیت نصب فلاشر، نصب آسان روی شیشه، گارانتی 18 ماهه، قیمت مناسب تابلو led ثابت، بسیارسبک و قابل حمل، تسریع درتحویل، زیبایی و استحکام جلو و پشت تابلو، سربندی فقط بااستفاده از دو سیم از خصوصیات بارز این نوع از محصولات لاکچری پارساتابلو می باشد.

لطفا جهت مشاوره , طراحی وساخت  تابلو ال ای دی ثابت باشماره 02133909712 یا با موبایل 09129622449 تماس بگیرید.

طراحی وساخت تابلو ال ای دی ثابت

 1. برای ساخت تابلو ثابت  ال ای دی اول اندازه تابلو و متن تابلو با برنامه کرل طراحی خواهد شد.
 2. چیدمان  ال ای دی نیز بوسیله برنامه کرل صورت می گیرد.
 3. در مرحله آخر محاسبه قیمت انجام خواهد شد؛ که در این مرحله به دو رقم میتوان  قیمت را محا سبه نمود:
 • بصورت متری
 • بصورت تعداد

ال ای دی  متری

در هر یک متر با تراکم بالا حدود 160 ال ای دی به کار گرفته می شود وهر چند تراکم کمتر، تعداد ال ای دی کمتر خواهد شد و اما در مورد تعداد ال ای دی وقتی متن طراحی گردد  کل تعداد  ال ای دی ها محاسبه شده در هر دو صورت دارای اختلاف زیادی از نظر قیمتی نیستند.

چیدمان ال ای دی به دو روش انجام می شود. پر تراکم، متوسط و کم تراکم؛ که بستگی به سفارش مشتری دارد.چیدمان ال ای دی بر روی پلاکسی یا برد مسی صورت می گیرد.

برد مسی

 بردهای مسی از مرغوبترین نوع برد ها برای تابلو ال ای دی ثابت است. اتصالات ال ای دی در این برد ها به صورت بسیار مستحکم می باشد که منجر به طول عمر بالای تابلو خواهد شد. با طراحی و اجرای استیکر در این نوع تابلوها علاوه بر افزایش کیفیت تابلو، حتی در زمان خاموش بودن ال ای دی ها نیز دارای نمایی جذاب است که می توان در طول روز از آن استفاده کرد. با روشن شدن ال ای دی ها جذابیت این تابلوها مضاعف خواهد شد و چشم ها را به سمت خود خیره خواهد کرد.موارد اشاره شده موجب برتری این نوع بردها نسبت به نمونه های پلاکسی و فیبر شده است. ممکن است در نگاه اول قیمت بیشتر این بردها نسبت به نمونه های دیگر خودنمایی کند اما با توجه به استحکام آن و عمر مفید فزایتده تابلو نسبت به نمونه های دیگر کاملاً آن را اقتصادی نموده است.

پلاکسی گلاس و مزایای آن

 پلاکسی نوعی ورقه پلاستیک است که از نظر مقاومت نسبت به سایر نمونه های دیگر دارایمزایایی است که یک نمونه آن ضد آب بودن است. ضمناً در برابر گرما نیز مقاومت بالایی دارد.

معمولاً در انجام پروژه ها از پلاکسی 3 میلیمتر استفاده می شود. پلا کسی ها به چند دسته تقسیم میشوند "1 میلی متر"  ، "2میلی متر"  ، "3 میلی متر" و در رنگهای زرد، سبز، آبی، قرمز، سفید ومشکی. البته این برد ها از نظرکیفیت به برد مسی نخواهد رسید اما درنوع خود دارای  کیفیت مناسبی  میباشد.

انواع ال ای دی

 ال ای دی اوال یا بیضی

 ال ای دی اوال، نوعی از لامپ هاست که رنگ آنها روی خود لامپ معلوم می شود ودارای شدت نو ر بالایی می باشد وبه شکل بیضی بوده که بهترین مارک آن HG است.

 ال ای دی کلاهی

 ال ای دی کلاهی، شبیه به کلاه است فرق  کلاهی و اوال در شکل ظاهری آن معلوم می گردد که ال ای دی کلاهی شبیه شیشه وبی رنگ بوده ودارای شدت نور  کمتری نسبت ال ای دی   اوال می باشد. هر چند بهترین مارک موجود در بازار هر دوی آنها مارک HG  است.

قاب یا فریم

قابهای مورد استفاده معمولاً از نوع آلومینیوم مشکی "5سانت"  ، "3سانت" ، "9 سانت" است؛ که متن بعد از انجام چیدمان ال ای دی داخل  فریم قرار داده می شود. در ضمن بضی از مدل های فریم می تواند موجب ضد آب شدن تابلو گردد.

دور بری  یا پشت شیشه

در این حالت برشی دور کلمه داده می شود و دکمه هایی روی آن ایجاد شده که برای نصب روی شیشه استفاده می شود وقطر آن  حدود 2.5 سانت است ونیز این مدل (پلکسی کار)ضد آب نیست.در برد مسی عمق کار تقریبا یک سانتیمتر و ضدآب می باشد.

توضیحات درباره برق مصرفی تابلو ثابت با فریم یا قاب دار:

مصرف برق تابلو ال ای دی ثابت ، 12 ولت با آداپتورمیباشد و بسته به نورتابلو و رنگ آن متغیر است اما مصرف آن بسیار پایین بوده و کاملاً اقتصادی است. اگر تابلو فریم داشته باشد آداپتور داخل آن قرار داده می شود. تابلوی دارای فریم  یا قاب  برای محیط بیرون مورد استفاده قرار می گیرد وضد آب می باشد.

تابلو دور بری ثابت:

در این نوع تابلو آداپتور آن، پشت کار یا در نزدیکی  تابلو قرار داده می شود. این تابلو  پشت شیشه نصب می شود و  در محیط داخلی مورد استفاده قرار گرفته  و ضد آب می باشد.(تابلو ال ای دی برد مسی)

تابلو LED ثابت

اکنون این نمایشگر های الکترونیکی از مناسب ترین و کاربردی ترین تابلو های تبلیغاتی که جایگزین خوبی برای تابلو نئون می باشد. تابلو ال ای دی ثابت مانند نئون و تمامی تابلوهای ثابت LED تبلیغاتی،به صورت ثابت است! یعنی توانایی حرکت دادن به متون و جملات را ندارد.اما میتوان با نصب فلاشر در تابلو با ایجاد افکت های مختلف  جلب توجه نمود.

انواع تابلو LED ثابت

كتيبه ای: بر روی صفحه ساخته می شود و بیشتر مواقع در داخل قاب قرار گرفته و در جای خود نصب می شود.

برشي: دور حروف بریده می شود و اغلب از داخل ساختمان به شیشه می چسبانند یا نصب می کنند.

مزایا

 • دارای نور زیباتر
 • مصرف بهینه و کم
 • مقاومت و دوام بیشتر
 • تعمیرات ساده و کم خرج
 • ساخت در فضای مناسب و نیاز به تجهیزات کمتر
 • به اندازه کافی محکم و دارای استحکام می باشد.

مراحل ساخت(مخصوص همکاران)

لطفا جهت آموزش وگذراندن دوره آموزش طراحی وساخت تابلو ال ای دی ثابت با شماره 09122244778 تماس بگیرید.

 1. طراح را آماده کرده است و دورتادور طرح تمام ال ای دی هارو چیدمان می کنیم.
 2. توسط لیزر یا cnc جنس زمینه طبق طرح برای قرارگیری ال ای دی ها سوراخ می کنندد.
 3. با طریقه های متفاوت LED ها را مونتاژ می کنند.
 4. جهت کنترل نحوه روشن و خاموش شدن تابلو؛ فلاشر را نصب می کنند.
 5. در صورت لازم قاب را نصب می کنیم.

 

Prev 1 2 Next 
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

خدمات پارسا تابلو

مقالات